75-LECIE BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ MIG OSTRORÓG

Za nami piękny jubileusz 75-lecia Biblioteki Publicznej MiG Ostroróg. ❤️

Swoją obecnością zaszczycili nas Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Jakub Rutnicki, Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Pan Andrzej Grzeszczyk, Burmistrz MiG Ostroróg Pan Roman Napierała, Wiceburmistrz Pan Janusz Stanke, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Bogdan Jądrzyk, Przewodnicząca Komisji Oświaty Pani Halina Maciejwska, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych, zaprzyjaźnionych bibliotek, przedstawiciele stowarzyszeń oraz czytelnicy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie. Wasza obecność i życzenia będą nas mobilizować do pracy na rzecz mieszkańców gminy Ostroróg. 😊
W tym szczególnym dniu miłą niespodzianką sprawiła nam informacja przekazana przez Posła Pana Jakuba Rutnickiego o otrzymanym dofinansowaniu w kwocie 75 tys. na remont biblioteki w ramach programu ,,Kulisy Kultury”.
Podczas uroczystości odbył się koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wacława z Szamotuł w Szamotułach.
Nagrodzeni zostali najbardziej aktywni czytelnicy roku 2022 wśród dorosłych:
🌼Pani Wiesława Gieremek

🌼Pani Ewa Pospieszna

🌼Pani Teresa Wrzawińska

Dzieci i Młodzież:

🌼Aleksandra Wendlandt

🌼Michał Adamczak

🌼Antoni Działak

Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam wytrwałości czytelniczej. 📚
Również zostały wręczone nagrody laureatom konkursów.
Całość Jubileuszu zakończył słodki poczęstunek – tort.